6. lokalno preverjanje ekip prve pomoči osnovnih šol

V sredo , 11. 4. 2012  je v dvorani  Gasilskega doma Ptuj potekalo  6. lokalno preverjanje ekip prve pomoči osnovnih šol. Ekipe so svoje znanje najprej preverile pisno nato pa na dveh uprizorjenih prizoriščih nesreč prikazale praktično znanje na živih osebah – imitatorjih poškodb.

Na regijsko tekmovanje, ki bo 20. 4. 2012 v Ormožu  se je uvrstila  le najboljša ekipa ( 1. mesto), ekipa  OŠ Ljudski vrt v sestavi : Lea Šalamun, Metka Meznarič, Tjaša Žgavc, Teja  Zelenik,  Polona  Kolarič,   Anja Rakuš  in Neja Cimprič.

V vseh šestih letih preverjanja ekip prve pomoči je naša ekipa na teoretičnem delu dosegla  do sedaj najvišji rezultat.

Ekipi naše šole iskreno  čestitamo in ji želimo veliko uspeha na regijskem tekmovanju.

Mentorici: razredničarka Jožica Lešnik in Jelica Ilić