21. 4. 2017 je v studiu RTV potekala finalna oddaja Malih sivih celic, v kateri sta se soočili OŠ Ljudski vrt Ptuj in III. OŠ Celje. Ekipa OŠ Ljudski vrt Ptuj, v sestavi Vito Levstik, Pia Kramberger in Jada Kondrič, je bila, tako kot tudi v prejšnjih krogih, prepričljivejša in tako zasluženo postala zmagovalka kviza Male sive celice za sezono 2016/2017.

msc

V četrtek, 1. 12. 2016, je v studiu RTV Slovenije potekalo tekmovanje in snemanje oddaje Male sive celice. Naša ekipa, v sestavi Vito Levstik, Pia Kramberger in Jada Kondrič, se je odlično odrezala in uvrstila v naslednji krog tekmovanja. Čestitamo.

msc
V sredo, 21. 9. 2016, je na OŠ Toneta Čufarja v Mariboru potekalo predtekmovanje kviza Male sive celice. Naša ekipa, v sestavi Vito Levstik, Pia Kramberger in Jada Kondrič, je v konkurenci 55 ekip osvojila odlično drugo mesto in se s tem uvrstila na televizijski del kviza v Ljubljani.
Mentor: mag. Filip Gračnar

mscV sredo, 29. 9. 2015, je na OŠ Puconci potekalo predtekmovanje kviza Male sive celice. Naša ekipa, v sestavi Matija Berden Strelec, Ajda Foltin in Nik Kaisersberger, je v konkurenci 44 ekip premagala vse ekipe in se s osvojenim prvim mestom uvrstila na televizijski del kviza v Ljubljani.