Subvencionirano letovanje 2020

SUBVENCIONIRANO LETOVANJE MO PTUJ

V ponedeljek, 25. maja 2020 bodo začeli z zbiranjem prijav za počitniško letovanje otrok v nastanitvah VIRC Poreč in  DMZ Pohorje. Prijave letos zbirajo po elektronski in klasični pošti!

Letovanja otrok, ki imajo stalno prebivališče v MO Ptuj je lahko tudi subvencionirano Vse informacije so vam na voljo na spletnih straneh CID Ptuj (www.cid.si) in Mestne občine Ptuj (www.ptuj.si). Zaradi nastale situacije z virusom COVID -19 pa priporočamo, da sledite tudi objavam organizatorja ZPM Maribor (ZPM Maribor).

Vloge za subvencionirano letovanje se bodo sprejemale po elektronski pošti cid@cid.si ali po pošti na naslov CID Ptuj, Osojnikova cesta 9, 2250 Ptuj do predvidene porabe proračunskih sredstev za počitniško letovanje v letu 2020.

Za dodatne informacije naslovite na elektronsko pošto – valerija.tekmec@cid.si.