Dedi in babi gresta na žur

Prireditevdedkiinbabice2012V torek, 27. 11. 2012, je na naši šoli potekala prireditev namenjena dedkom in babicam. Želeli smo, da bi se naša starejša generacija spomnila zimzelenih melodij, katere so jih spremljale v obdobju njihove mladosti. Otroci so svojim najdražjim zaplesali in zapeli na melodije iz šestdesetih, sedemdesetih in osemdesetih let. Ples in petje pa so spremljale tudi fotografije in odlomki filmov iz tistih časov, časov mladosti dedkov in babic. Zapel nam je tudi številčen pevski zbor in zaigrala nam je šolska skupina Cvetličniki. Upamo, da so naši gostje, ki so se prireditve množično udeležili, odšli domov zadovoljni in polni lepih vtisov.Še enkrat, hvala vsem!

Organizatorki prireditve: Susane Berden in Branka Horvat, fotografije: Foto-video krožek