027800470, prehrana: 027800404
 

Strokovni delavci in pogovorne ure

ime in priimek
funkcija
ravnateljica
pomočnica ravnateljice, geo
pomočnica ravnateljice, špo, nra
vodja podružnice
svetovalni delavec
svetovalna delavka
socialna pedagoginja
pedagoginja
specialna pedagoginja
računalnikar organizator informacijskih dejavnosti
računalnikar organizator informacijskih dejavnosti – podružnica, nar, tit
laborantka
knjižničarka, skrbnica učbeniškega sklada
vzgojiteljica, OPB
vzgojiteljica, OPB
vzgojiteljica, OPB
učiteljica OPB
učiteljica OPB
učitelj OPB
učiteljica OPB
učiteljica OPB
učiteljica OPB
učiteljica OPB
Tamara Slana
učiteljica OPB, gos

Raz. učitelj/ica dan čas (od – do) prostor
1.a  Sonja Pučko  sreda  10.15-11.00  zbornica 
1.a  Aleksandra Braček  sreda  11.05-11.50  zbornica ali kabinet 
1.b 

Susane Berden/ 

Tamara Slana 

ponedeljek 2.ura  9.05 – 9.50  zbornica ali kabinet 
1.b  Arlena B. Krajnc  sreda  11.05-11.50  Zbornica ali kabinet 
1.c  Edita Kmetec  ponedeljek  8.15 – 9.00  zbornica ali kabinet 
1.c  Valerija Gavez  četrtek   11.05 – 11.50  zbornica ali kabinet 
1.g  Vanja Majcen 

ponedeljek 

4. ura 

11.00-11.45  zbornica 
1.g  Tatjana Šprah  četrtek  8.10-8.55  zbornica 
2.a  Branka Horvat  petek  10.15 – 11.00  mala zbornica 011 
2.b  Tanja Nedeljko  Četrtek,   11.55 – 12.40  mala zbornica 011 
2.c  Mima Terbuc  petek  9:20-10:05  mala zbornica 011 
2.g  Vlasta Vučinić  četrtek  10.10-10.55  zbornica G 
3.a  Jožica Kozel  torek  10.15-11.00  012 
3.b  Tanja Perič  torek  11.55-12.40  012 
3.c  Simona Hazimali  petek  7.25 – 8.10  zbornica 
3.g  Brigita Koštomaj  četrtek  8.50-9.45  zbornica G 
4.a  Simona Hajnal  ponedeljek  10.15-11.00  zbornica 
4.b  Anica Kovačič  ponedeljek  11.05-11.50  zbornica 
4.c  Valerija Čuš  ponedeljek  9.20-10.00  zbornica 
4.g  Romana Pukšič  petek  8.10 – 8.55  zbornica 
5.a  Igor Ivančič  ponedeljek  10.15 – 11.00  zbornica 
5.b  Jožica Repič  torek  11.05- 11.50  zbornica 
5.c  Mateja Kelner  ponedeljek  11.05 – 11.50  zbornica 
5.g  Irena Pukšič  torek  11.00 – 11.45  zbornica 
6.a  Andreja Matjašič  torek  11.05 – 11.50  108 
6.b  Tamara Završnik  sreda  9.05 – 9.50  zbornica 
6.c  Nataša Kalinič  sreda  8.15-9.00  zbornica 
6.g  Romana Breznik  petek  11.00-11.45  zbornica G 
7.a  Milena Krajnc  četrtek  9.05 – 9.50  zbornica 
7.b  Martina Prejac  ponedeljek  11.05 – 11.50  zbornica 
7.c  Maja Smiljan  četrtek  11.05 – 11.50  109 
7.d  Filip Gračnar  torek  8.15 – 9.00  zbornica 
7.g  Aljaž Selinšek  ponedeljek  11.00 – 11.45  Zbornica G 
8.a  Majda Švagan  sreda  10.15 – 11.00  zbornica 
8.b  Jasmina Petek Pelcl  petek  10. 15 – 11. 00  zbornica 
8.c  Saša Orlač  ponedeljek  10.15 – 11.00  zbornica 
8.g  Miran Kučer  petek  9.00 – 9.45  zbornica G 
9.a  Jasmina Žel  sreda  10.15 – 11.00  zbornica 
9.b  Mojca Mohorič  četrtek  9.00 – 9.45  Kabinet športa 
9.c  Ivan Kovačič  četrtek  9.00 – 9.45  Kabinet športa 
9.g  Milan Šimac  petek  11.00 – 11.45  Kabinet G 
opb  Mihaela Kukovec  ponedeljek  10.15 – 11.00  Zbornica LV 
opb  Jerneja Bombek  sreda  11.55 – 12.40  Kabinet 011 ali zbornica 
opb  Karmen Pulko  četrtek  11.55 – 12.40  Kabinet 011 
opb  Bojan Sabath  torek  11.55 – 12.40  Kabinet 011 
opb  Tajka Š. Novak  četrtek  11.55 – 12.40  Kabinet 011 ali zbornica 
opb  Irena Vek  torek  14.35 – 15.20  Kabinet 011 ali zbornica 
opb  Petra Kosi  četrtek  11.55 – 12.40  Kabinet 011 ali zbornica 
opb  Maja Menoni  četrtek  14:15 – 15:00  Zbornica GR 
opb  Lidija Šošter  sreda  11.55-12.40  Kabinet 011 
opb  Tamara Slana  ponedeljek  11.55-12.40  Kabinet 011 
opb  Jelica Primožič  ponedeljek  8.10-8.55  knjižnica 
opb  Marjeta Por  ponedeljek  11.45 – 12. 30  Zbornica GR 
opb  Lara Petek  petek  10.15 – 11:00  Zbornica G 

Učitelj/ica dan ura prostor
Vesna HAZDOVAC  ponedeljek  8.10-8.55  203 G  ali zbornica 
Nina Urška CAFUTA  petek 

2. ura 

(9.05 – 9.50) 

zbornica 
Vera Z. NOVAK  petek  10.15 – 11.00  zbornica 
Blanka KOJC   sreda  7.20 – 8.05  Kabinet 005 GR 
Gordana KOLEDNIK  sreda 

2. ura 

(9.05 – 9.50) 

109 
Miran PETEK  sreda  11.50 – 12.40  Kabinet 001 ali zbornica 
Elka MLAKAR   četrtek  7.25 – 8.10  K3 
Karmen MLAKAR   ponedeljek  8.15 – 9.00  pisarna 
Simona LOZINŠEK  ponedeljek  8.15 – 9.00  pisarna 
Mateja PEŠAKOVIĆ  petek  8.15 – 9.00  mala zbornica 
Darja POLNER   ponedeljek  8.15 – 9.00  zbornica 
Mateja PRŠA   ponedeljek  8.15 – 9.00  zbornica 
Petra VUJNOVIČ   ponedeljek  8.15 – 9.00  zbornica 
Luka ŽIŽEK   ponedeljek  8.15 – 9.00  zbornica 
dr. David BEDRAČ  petek 

3. ura  

(10.15-11.00) 

zbornica 
Petra BOHINEC  petek 

2. ura 

(9.00-9.45) 

Zbornica G 
Sandra HOLC  četrtek  4. ura (11.00-11.45)  Zbornica G 
Ajda BRUMEN  petek  11.00 – 11.45  Kabinet športa G 
Mateja CARTL  ponedeljek 

1.ura  

(8.15-9.00) 

Zbornica LV ali G 
Tomaž MOHORKO  ponedeljek 

3. ura 

(10.15-11.00) 

Zbornica LV 

hhhh800x600

četrtek

     11. 55 – 12.40

Normal 0 21 false false false SL X-NONE X-NONE

 
 
 
Dostopnost