Vabilo – dan šole

dansole2013Spoštovani!

Prvi teden aprila bo na naši šoli obarvan pravljično.

Vabimo vas, da skupaj z nami spoznate, da je dobro močnejše kot zlo in da srečni konci obstajajo.

V četrtek, 4. 4. 2013, bo ob 16.30 v prireditvenem prostoru potopisno predavanje Edite Čelofiga POTEP PO JUŽNI AMERIKI.

Na dan šole, ki bo v petek, 5. 4. 2013, si boste lahko ob 17.00 v telovadnici ogledali glasbeno pravljico KRESNIČEK. Po prireditvi pa vas vabimo na ogled ŠOLE V PRAVLJIČNI PREOBLEKI.

Vsakoletna plesno-glasbena prireditev OŠ LJUDSKI VRT IMA TALENT bo v sredo, 10. 4. 2013, ob 17.00 v telovadnici.

Veselimo se srečanja z vami!

Obvestilo!

Spoštovani starši, naprošamo Vas, da pridete na petkovo prireditev ob dnevu šole po možnosti peš, saj bomo imeli v nasprotnem primeru velike težave s parkiranjem. Parkiranje bo možno na štirih mestih, in sicer na zgornjem in spodnjem parkirišču, na športnem igrišču v Ljudskem vrtu in na šolskem igrišču za telovadnico. Hvala za razumevanje.

Tatjana Vaupotič Zemljič, ravnateljica