LITERARNI VEČER IN OTVORITEV LIKOVNE RAZSTAVE

LiterarniVecer2014V torek, 11. marca, je ob izidu literarnega glasila Čar besede moje na šoli potekal že tradicionalni literarni večer, na katerem so se predstavili številni literarni talenti naše šole, ki so ponovno dokazali, da otroška domišljija ne pozna meja. Prijetno druženje pod mentorstvom Davida Bedrača in Edite Čelofiga so popestrile tudi glasbene in pevske točke.

Po literarnem večeru je v prireditvenem prostoru šole potekalaLikovna in fotografska razstava otvoritev likovne razstave, ki so jo pod mentorstvom Darje Polner pripravili učenci, ki obiskujejo izbirni predmet Likovno snovanje 2. Prireditveni prostor je s slikami učencev zaživel v kubističnem stilu in z razstavljenimi lutkami, oblečenimi v obleke iz papirja, postal modno obarvan. Lutke in obleke so izdelali učenci izbirnega predmeta Likovno snovanje 1 in Likovno snovanje 3, s pomočjo nekaterih sošolcev, za kar so potrebovali nekaj mesecev. V avli šole je učenec Aljaž Kokol pripravil razstavo svojih fotografij, čvekalnici pa so novo podobo podarili učenci, ki so sodelovali v grafitarski delavnici.