Mestno gledališče Ptuj vabi

Spoštovani.

V Mestnem gledališču Ptuj bomo v ponedeljek, 4. decembra ob 18. uri (ob prihajajočem miklavževanju) uprizorili zelo priljubljeno predstavo pri mlajši publiki – TRNULJČICO.
Ob tej priložnosti nudimo otrokom brezplačen vstop, spremljevalci plačajo običajno ceno vstopnice za izven (6 EUR).

O predstavi:
Brata Grimm
Trnuljčica
Predstava je primerna za otroke od 3 leta starosti
Režija Saša Jovanović
Igrata Tina Oman, Lidija Sušnik

Večna zgodba Trnuljčice, ki jo je ekipa posodobila in postavila v današnji čas, pa vendarle ohranila magičnost in mističnost, ki je za otroke najpomembnejša. Posebnost te uprizoritve so zagotovo lutke, ki pričarajo še lepšo zgodbo na odru, ki vas in najmlajših ne bo pustila ravnodušnih. Brata Grimm sta spisala zgodbo o speči lepotici, ki jo mora rešiti princ. Kako poteka zgodba na odru Mestnega gledališča Ptuj, pa se pridite prepričati, skupaj s svojimi najmlajšimi (ravno v času pred Miklavževim), sami.

Vse informacije in rezervacije na telefonski številki 02/749 32 50 ter elektronsknem naslovu info@mgp.si