Obvestilo za soboto, 11. 5. 2019

V soboto, 11. 5. 2019, bodo učenci od 1. do 9. razreda po šolskem koledarju nadomestili pouk za 3. 5. 2019.

Učenci od 1. do 5. razreda bodo imeli pouk po petkovem urniku. Za učence od 6. do 9.razreda bomo izvedli športni dan – pohod po Haloški planinski poti (HPP). Cilj planinskega pohoda je, da bi učenci do koncu šolanja spoznali in prehodili celo HPP. V soboto zjutraj se zberemo v  atriju šole ob 8.15. Povratek v šolo bo predvidoma do 13.30.

Učenci naj imajo primerno obutev, ker je marsikatera pot še blatna (planinske čevlje ali  čevlje z narebrenim podplatom), primerna oblačila (rezervno majico, vetrovko, po potrebi pokrivalo), nahrbtnik (vanj bomo dali šolsko malico), dodatno negazirano pijačo.

V primeru dežja (v soboto zjutraj ob 7.00) športni dan odpade in bo pouk po urniku. Športni dan bo v tem primeru organiziran v naslednjem možnem terminu.

Jutranje varstvo in OPB bosta organizirana po potrebi.

Učenci, naročeni na kosilo, bodo lahko kosili od 12.20 do 13.40.

Šolski avtobusi vozijo po naslednjem voznem redu:

1. V šolo avtobusi vozijo: po običajnem voznem redu.
  2. Iz šole vozijo avtobusi:
  • ob 13.10 in 13.35: (podaljšani krog Velovlek) na progi Podvinci, Kicar, Nova vas, Rogoznica, Žabjak,
  • ob 13.30: Mestni Vrh.

Vse ostale vožnje na vseh progah ta dan odpadejo.

Lep pozdrav,

ravnateljica: Tatjana Vaupotič Zemljič