Talenti

V petek, 21. 12. 2018, je proslavi ob dnevu samostojnosti in enotnosti sledila priljubljena prireditev Talenti.

Učenci so tudi letos imeli priložnost pokazati svoj talent na glasbenem in plesnem področju. Nastopilo je kar 25 odličnih in dobro pripravljenih skupin. Videli in slišali smo marsikaj – od naših pogumnih prvošolcev do prešerno razigranih devetošolcev. Tudi učenci na tribunah so pokazali, da znajo spodbujati druge, saj je bila prav vsaka točka nagrajena z iskrenim aplavzom. Voditelja Ela in Klemen sta dala prireditvi s svojo nalezljivo dobro voljo in energijo poseben čar.

Konec prireditve je bil nepozaben, saj sta pesem Last Christmas in ples povezala nastopajoče, delavce šole, učence na tribunah in goste prireditve, med katerimi je bila tudi županja Mestne občine Ptuj, ga. Nuška Gajšek.

Vodji prireditve: Susane Berden, Jerneja Bombek

Izdelava scene: Arlena Bosnar Krajnc