Zbiranje šolskih potrebščin

Spoštovani starši,

posredujemo vam sporočilo DPM Ptuj, ki zbira šolske potrebščine za otroke. Prosijo nas za sodelovanje. Šolske potrebščine, ki jih želite darovati, naj učenci ob vstopu v šolo odložijo v šolski avli, kjer bo za ta namen pripravljen kotiček. Zahvaljujemo se vam za sodelovanje in vas lepo pozdravljamo.

ravnateljica Tatjana Vaupotič Zemljič

Spoštovani!

Društvo prijateljev mladine Ptuj zbira šolske potrebščine za otroke iz socialno ogroženih družin iz lokalnega okolja. Darovane šolske potrebščine (zvezki, svinčniki, nalivna peresa, barvice, ravnila, peresnice, šolske torbe, copati …) lahko prinesete:

Ø do srede, 24. junija 2020, na osnovno šolo, ki jo obiskuje Vaš otrok,

Ø do petka, 14. avgusta 2020, med 10.00 in 15.00, v prostore Centra interesnih dejavnosti Ptuj na Osojnikovi cesti 9.

Zbrane potrebščine bodo predali CSD Ptuj, ki bo poskrbel, da bodo potrebščine razdeljene pomoči potrebnim otrokom.

Za dodatne informacije sva vam na voljo Anja Krasnič (040 708 601) in Valerija Tekmec (031 366 896).

S spoštovanjem,

Anja Krasnič in Valerija Tekmec, Saška Hodnik,