TRAFFIC SNAKE GAME

V Evropskem tednu mobilnosti ter v nadaljevanju meseca oktobra smo izpeljali prometno igro Traffic Snake Game. Pod mentorskim vodstvom razredničark in razrednika so učenci od 2. do 5. razreda z namenom ozaveščanja o varovanju okolja razmišljali in spreminjali svoje navade prihoda v šolo. Manj so uporabljali prevoze z avtom, oziroma so se dogovarjali za skupinska prevoze, več so hodili peš in učenci z avtobusno karto so se dosledneje vozili s šolskim avtobusom.

Na zabaven način so učenci spremljali svoje spremenjeno vedenje in rezultati kažejo na uspelo akcijo, saj smo rezultat iz predhodne do naknadne evalvacije izboljšali za 21%.

Vsem sodelujočim: učencem, staršem, starim staršem in mentorjem se zahvaljujem za sodelovanje in hkrati čestitam za dosežen cilj.

REZULTAT igre prometna kača

55% – Predhodna evalvacija